Hydrema

Hydrema on tootnud rasketehnikat alates aastast 1959. Kõik seadmed on varustatud hüdraulika süsteemiga, mis sobib keerulistesse oludesse.  Hydrema toodete kvaliteet on tagatud ettevõtte pühendunud tööga, mis on viinud selleni, et Hydremat peetakse üheks maailmaklassi masinatootjaks karjäärivaldkonnas.  Hydrema tootevalikus on:
liigendraamiga pinnaseveok ehk dumper;
kopplaadurid;
ekskavaatorid;
seadmete raudteel sõiduks vajalik lisavarustus;
kaevanduse puhastamise seade.

Uuri lisaks

TRASERSCREEN

Väike sorteerid.
LooBerg Oü-l on heameel pakkuda Teile DB Engineeringu poolt toodetud sorteere. Seadmete tootmist on alustatud 2011 aastal ja kasutatakse parimat olemasolevat tehnoloogiat.

Trascreen DB 15
Kaal 175 kg
Elektriline 220V

Trascreen DB -25Sc
Kaal 1100kg
Sõelumisala 1,9×0,9m

 

Edge

Edge Innovation tegeleb erinevate materjalikäitlusseadmete tootmisega, olles turul tegutsenud juba üle 25 aasta. Tootevalikus on erinevad hakkurid, sorteerid ja transportöörisüsteemid. Ettevõte pakub sobivad seadmeid sadamatesse, terminalidesse, karjääridesse, kaevandustesse, raudteedele, lammutustele, jäätmekäitlusele, metsandusse ja energiatootmisse. Suure populaarsuse on saavutanud ettevõtte poolt toodetud erinevate materjalide sorteerid. Seadmed on võimelised eraldama kivi, puitu ja muid materjale, mida ei tohi olla lõpp-toodangus.

Uuri lisa