Hydrema

Hydrema on tootnud rasketehnikat alates aastast 1959. Kõik seadmed on varustatud hüdraulika süsteemiga, mis sobib keerulistesse oludesse.  Hydrema toodete kvaliteet on tagatud ettevõtte pühendunud tööga, mis on viinud selleni, et Hydremat peetakse üheks maailmaklassi masinatootjaks karjäärivaldkonnas.  Hydrema tootevalikus on:
liigendraamiga pinnaseveok ehk dumper;
kopplaadurid;
ekskavaatorid;
seadmete raudteel sõiduks vajalik lisavarustus;
kaevanduse puhastamise seade.

Uuri lisaks

Paclite

Paclite on kõrge kvliteediga ehitusseadmete tootja. Valikus on pinnase tihendajad, teerullid, asfaldilaoturid, pinnase rammid, betoonilõikajad ja palju muud, mida saavad kasutada nii professionaalid kui tavakasutajad. Paclite pakkub laia valikut masinaid, mis sobivad erinevatele spetsiifilistele materjalidele ja erilistele keskkonna oludele.

Uuri lisa    Kataloog

EDGE

EDGE Innovate’s range of material handling equipment offers operators an efficient, reliable and robust material handling solution. The EDGE brand name is intrinsically linked to the manufacturing of mobile and track conveyors, feeders and radial track stockpilers, all of which have been designed to improve productivity and mobility whilst minimising operator costs. We offer the most cost effective and efficient way of stockpiling or transferring material on the market today.

Our product list contains

Trommels

Feeders

Shredders

Sizers

Stackers

Uuri lisa