About

LooBerg

LooBerg OÜ on arenev ettevõte, mis tegeleb rasketehnikaga seotud väljakutsete lahendamisega. Ettevõte on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalset teenust seadmete, varuosade müümisel ja ostmisel.

Olgu mure uue või kasutatud seadme ostu või müügiga, seadmetele varuosade tellimisega või seadme hooldamisega, tehniliste muredele lahenduse otsimisega – oleme valmis aitama!

Meie tootevalikus on rahvusvaheliselt tunnustatud brändid uute ja kasutatud seadmete ning nende varuosade näol. Lisaks olemasolevatele pakume ka mugavaid lahendusi järgmistele tootjate poolt: Metso, Powerscreen, Terex-Finlay, McCloskey, Kleemann, Sandvik & Vammas.

Võta ühendust ja uuri lisa!

Miks valida meid?

Kvaliteedi tagamine

Kvaliteetse teenuse ja toodete pakkumine on meie prioriteet. Alati toimub arutelu kliendi vajaduste suhtes, pidades silmas soove ja eelarvet.

Personaalne lähenemine

Iga tellimus on erinev ning kõik kliendid vajavad personaalset lähenemist. LooBerg OÜ tegevjuht Allar Adamberg on klientide jaoks alati kättesaadav.

Kiire tarne

Võtame kauba tarnevastutuse enda õlule. Tänu pikaajalistele partnerlusuhtele tarneettevõttega tagame teile kiireima võimaliku lahenduse.

Aitame teil leida parima lahenduse