Hydrema

Hydrema on tootnud rasketehnikat alates aastast 1959. Kõik seadmed on varustatud hüdraulika süsteemiga, mis sobib keerulistesse oludesse.  Hydrema toodete kvaliteet on tagatud ettevõtte pühendunud tööga, mis on viinud selleni, et Hydremat peetakse üheks maailmaklassi masinatootjaks karjäärivaldkonnas.  Hydrema tootevalikus on:
liigendraamiga pinnaseveok ehk dumper;
kopplaadurid;
ekskavaatorid;
seadmete raudteel sõiduks vajalik lisavarustus;
kaevanduse puhastamise seade.

Uuri lisaks

Paclite

Paclite on kõrge kvliteediga ehitusseadmete tootja. Valikus on pinnase tihendajad, teerullid, asfaldilaoturid, pinnase rammid, betoonilõikajad ja palju muud, mida saavad kasutada nii professionaalid kui tavakasutajad. Paclite pakkub laia valikut masinaid, mis sobivad erinevatele spetsiifilistele materjalidele ja erilistele keskkonna oludele.

Uuri lisa    Kataloog

Edge

Edge Innovation tegeleb erinevate materjalikäitlusseadmete tootmisega, olles turul tegutsenud juba üle 25 aasta. Tootevalikus on erinevad hakkurid, sorteerid ja transportöörisüsteemid. Ettevõte pakub sobivad seadmeid sadamatesse, terminalidesse, karjääridesse, kaevandustesse, raudteedele, lammutustele, jäätmekäitlusele, metsandusse ja energiatootmisse. Suure populaarsuse on saavutanud ettevõtte poolt toodetud erinevate materjalide sorteerid. Seadmed on võimelised eraldama kivi, puitu ja muid materjale, mida ei tohi olla lõpp-toodangus.

Uuri lisa